BESTJOB s.r.o.
Tylova ul. 90
506 01 Jičín
www.bjob.cz

Stavební činnost

Společnost BESTJOB s.r.o. byla založena v roce 2006 za účelem poskytování veškerých služeb souvisejících s veřejnou i soukromou výstavbou. Naše společnost se specializuje na provádění pozemních staveb a jejich rekonstrukcí včetně řešení přístupových cest, parkovišť a úprav okolních terénů. Zabýváme se i veškerým druhem ostatních stavebních prací a také provádíme zateplování domů, panelových domů, rodinných domků a dalších objektů, kde spolupracujeme se společností TIPO-STAV s.r.o. Zároveň zajišťujeme a provádíme demoliční a recyklační práce.

V roce 2005 jsme se například podíleli na rekonstrukci památkových objektů, v čemž i nadále pokračujeme v roce 2006 např. rekonstrukcí zámku v Kostelci nad Černými lesy a dalších objektů. V roce 2007 jsme pokračovali v rekonstrukcích dalších památkových objektů, hotelů, i panelových a rodinných domů.

BESTJOB s.r.o. je společnost založena na zkušenostech jednotlivých členů vedení firmy, jejichž stavební praxe a zkušenosti jsou minimálně desetileté. O rozvoji a schopnosti firmy svědčí i obrat ve výši 80mil Kč za dobu jejího působení. Nejlépe za vše hovoří výsledky naší práce a naši spokojení zákazníci. Realizované projekty naší firmou si můžete prohlédnout na stránce s názvem reference, kde je k vidění i fotodokumentace k jednotlivým pracím.